replica watches perfectrolexwatches.to https://pl.upscalerolex.to https://pl.wellreplicas.to https://pt.upscalerolex.to/ replica rolex fake richard mille https://ro.watchesbuy.to/ tr.watchesbuy.to https://se.watchesbuy.to

Jak adoptować?

Niektóre Psierotki, ze względu na zaawansowany wiek, uciążliwe leczenie lub stopień przywiązania do nas, zostaną z nami do końca swoich dni. Pozostałe jednak bardzo tęsknią za swoim domem i jeśli możesz im go dać, odezwij się do nas.

Najpierw…

będziemy chcieli z Tobą porozmawiać o wszystkim, co jest związane z opieką nad adoptowanym psem po przejściach i upewnić się, że jesteś w stanie o niego najlepiej zadbać.

Potem…

umówimy się z Tobą na wizytę przedadopcyjną, aby nasza Psierotka poznała nowy dom jeszcze w naszym towarzystwie. Ale najważniejsze jest dla nas, abyś wcześniej odwiedził nas choć raz, jeszcze zanim zaadoptujesz psiaka – dla niego to bardzo ważne, a i my upewnimy się w ten sposób, że naprawdę zależy Ci na psiaku, gdy go poznasz osobiście, nie tylko przez Internet.

Jeśli przypadniecie sobie do gustu..

i będziesz chciał spędzić z wybranym psiakiem resztę życia, wypełnisz umowę z Fundacją na dom stały albo tymczasowy, a psiak zamieszka u Ciebie. Będziemy wdzięczni za przysyłanie nam zdjęć z nowego domu i wiadomości, jak układa się Wasze życie.

O każdej porze dnia i nocy możesz liczyć na naszą pomoc, gdyby pojawiły się niespodziewane okoliczności.